Rekord najlepszy w I Futbolowo Cup

data dodania: 23.09.2008

W niedzielę (21.09) odbył się I Turniej Futbolowo Cup organizowany przez Andrychowską Szkółkę Piłkarską Halny Andrychów i portal Futbolowo.pl. W turnieju wystąpiło 8 drużyn, z zawodnikami rocznika 1998 i młodszymi. Ostatecznie Futbolowo Cup wygrała drużyna Rekordu Bielsko-Biała.

Młodzi piłkarze reprezentowali kluby Cracovii Kraków, Zagłębia Sosnowiec, Rekordu Bielsko-Biała, Beskidu Andrychów, Hejnału Kęty, Karola Wadowice, Kolejarza Prokocim i Halnego Andrychów. Po pięciu godzinach gry, w meczu na szczycie gospodarz turnieju, uległ Rekordowi 0:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Zagłębia Sosnowiec. Wszyscy uczestnicy Futbolowo Cup, otrzymali nagrody ufundowane przez portal Futbolowo.pl. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

I miejsce - Rekord Bielsko Biała

II miejsce - Szkółka Piłkarska Halny Andrychów

III miejsce - Zagłębie Sosnowiec

Więcej na stronie Andrychowskiej Szkółki Piłkarskiej "Halny" Andrychów.