Twój profil

Ostatnio opublikowane

Herb klubu lksgola
LKS Gola Swidnicka - Ostatni jesienny S.T.E.P. 2018-11-15 17:24:33

W sobotę 17 listopada LKS Gola Świdnicka w 13 kolejce B-klasy zagra na swoim boisku o godzinie 14:00 ze STEPem II Tąpadła/Wiry... dalej»

Herb klubu orzelbiezdziedza
ORZEŁ Bieździedza - Podsumowanie rundy jesiennej. 2018-11-15 17:18:49

Jeśli w ubiegłym roku o tej samej porze przy dziesięciu punktach na koncie mówiliśmy o katastrofie to co powiedzieć teraz? Niewiarygodne było, że da się zagrać jeszcze gorszą rundę, ale jak widać na przykładzie ORŁA Bieździedza niemożliwe nie istnieje. Tworząc podsumowanie w zasadzie moglibyśmy większość tekstu skopiować z poprzedniego okresu, a i tak pewnie nikt by się nie zorientował, że to coś innego. Analogia w piłce ma takie samo prawo bytu jak nasza obecność w kosmosie, więc zasadne wydaje się być pytanie: Czary? Cuda? A może jeszcze coś innego? dalej»

Herb klubu zdroj
Klub Sportowy "Zdrój" Jedlina-Zdrój - Podsumowanie 14 kolejki 2018-11-15 16:00:00

Po 14 kolejce rozgrywek wałbrzyskiej Klasy Okręgowej na górze, jak i na dole tabeli bez zmian. Liderem zespół Pogoni Pieszyce przed Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki i Włókniarzem Kudowa-Zdrój. Nasz zespół po porażce w Nowicach zajmuje 16 miejsce. Przed nami zespoły MKS-u Szczawno-Zdrój i Górnika Boguszów-Gorce. Na czele klasyfikacji strzelców Paweł Myrdacz z Kudowy-Zdroju z dorobkiem 12 bramek. Za nim dwóch zawodników ze stratą tylko jednego gola. Czytaj "więcej>>". dalej»

Herb klubu ksgryfcekcyn2016
KS Gryf Cekcyn - Rozgrywki orlika i żaka - komunikat WGiE. 2018-11-15 14:48:37

Komunikat WGiE dotyczący III i IV etapu orlika i żaka zaplanowanego na wiosnę 2019. dalej»

Herb klubu mksmalkinia
Małkiński Klub Sportowy - Mecz za "6 punktów" dla 'Watry'. Gorzki finisz rozgrywek dla MKS-u. 2018-11-15 14:05:31

W dniu 11 listopada, a więc w dniu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza drużyna rozegrała ostatni mecz w ramach rozgrywek A klasy grupa Siedlce runda jesienna. Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego zmierzyli się z drużyną Watry Mrozy. Mecz ten miał niezwykle ważne znaczenie z punktu widzenia układu tabeli (Watra przed spotkaniem zajmowała 3 miejsce, tracąc do wicelidera - MKS-u 3 punkty). Niestety po ostatnim gwizdku sędziego to nasi rywale cieszyli się z ważnych punktów pokonując naszą drużynę 3 do 2.  dalej»

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 1

WSZYSTKICH:
Użytkowników: 526.410
Klubów: 15.386
Stron oficjalnych: 816

Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl

Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.