Twój profil

Ostatnio opublikowane

Herb klubu mkswislokstrzyzow
MKS Wisłok Strzyżów - Karol Skuba w Wisłoku Strzyżów.. 2017-07-28 05:52:33

Napastnik Karol Skuba na mocy podpisanej dzisiaj umowy wypożyczenia z CWKS Resovia Rzeszów, został na najbliższy rok piłkarzem Wisłoka Strzyżów. (wiećej w rozwinieciu newsa)  dalej»

Herb klubu lksgola
LKS Gola Swidnicka - Zatańczymy z Flamenco 2017-07-28 00:02:48

W niedzielę 30 lipca LKS Gola Świdnicka rozegra na swoim boisku mecz sparingowy z Flamenco Zebrzydów. Początek spotkania o 11:00... dalej»

Herb klubu iskrazglobien
Klub Sportowy LKS Iskra Zgłobień - PB: Piękna walka i awans Reprezentacji Zgłobnia po rzutach karnych! 2017-07-27 23:27:07

GROM Mogielnica - REPREZENTACJA Zgłobnia 2-2 (0-1) i 3-4 po rzutach karnych bramki: Słowik (57'), Radliński (59') - Wiącek 2 (33', 89')Reprezentacja Zgłobnia: Łukasz Pieniążek- Bartosz Worosz (c), Mirosław Borek, Grzegorz Woźniak, Marek Kocoń, Sebastian Sitek, Damian Bijoś, Krystian Skiba, Szymon Mędrygał, Maciej Oparowski, Damian Świder oraz Patryk Wiącek, Krzysztof Krok, Mateusz Buda, Tomasz Ziemiński, Kamil Stachowicz, Dariusz Prędki kierownik drużyny Michał Worosz, menedżer Mirosław Świder sędziował: Cyrek (Rzeszów)widzów: 120 dalej»

Herb klubu cyklonkonczewice
CYKLON KOŃCZEWICE - Seniorzy: Cyklon rozegrał pierwsze sparingi 2017-07-27 22:45:54

Drużyna seniorów prowadzona przez trenera Marka Zająca jest w trakcie drugiego tygodnia przygotowań do nadchodzącego sezonu. Zespół ma już za sobą pierwsze dwa test-mecze, kolejny w najbliższą sobotę. Więcej na ten temat przeczytacie  w rozwinięciu newsa. dalej»

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0

WSZYSTKICH:
Użytkowników: 522.335
Klubów: 15.433
Stron oficjalnych: 828

Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl

Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.