Twój profil

zczubatv

Ostatnio opublikowane

Herb klubu podokregpilkinoznejolkusz
Podokręg Piłki Nożnej Olkusz - Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny 2017-09-24 00:20:09

KOMUNIKAT NR 8 KOMISJI GIER I DYSCYPLINY PODOKRĘGU OLKUSZ dalej»

Herb klubu lzskreznica
LZS Krężnica Jara - Mecz z Perłą 2017-09-23 23:13:34

W V kolejce do Niedrzwicy Kościelnej przyjedzie zespół, którego celem jest awans do A klasy - Perła Proges Mełgiew dalej»

Herb klubu wartaeremita
Młodzieżowy Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,,Warta-Eremita - Inauguracja Orlików - była walka i zaangażowanie 2017-09-23 22:05:36

W dniu dzisiejszym turniejem w Dąbiu rozgrywki ligowe zainaugurowali najmłodsi adepci piłki nożnej naszego Klubu, drużyna Orlików E1 - grupa 5. Podopieczni Błażeja Lewandowskiego  z jednym remisem i trzema porażkami zajęła 5 miejsce w zawodach.Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny. Zespół  pokazał się z bardzo dobrej strony. Było dużo walki i zaangażowania - posumował występ warciarzy w turnieju Błażej Lewandowski W rozwinięciu wyniki z udziałem dobrowian  dalej»

Herb klubu zjednoczeni-trzemeszno
TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - W niedzielę z Lubońskim 2017-09-23 22:43:58

Jutro, w niedzielę 24 września Zjednoczeni podejmować będą na Stadionie Miejskim w Trzemesznie Lubońskiego 1943 Luboń. Więcej w rozwinięciu: dalej»

Herb klubu wicherkobylka
"MKS" Wicher Kobyłka - Zadanie wykonane! 2017-09-23 22:34:03

Pewnym zwycięstwem - 3:0 (1:0) zakończył się dzisiejszy wyjazdowy mecz Wichru Kobyłka z Koroną Warszawa, który inaugurował VI kolejkę rozgrywek "Klasy A" gr. I (Warszawa). Bramki dla podopiecznych trenera Aleksandra Cieślaka zdobyli Jan Szulkowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Hubert Władyka. Tym samym pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Wichru w delegacji stało się faktem! (więcej w rozwinięciu) dalej»

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0

WSZYSTKICH:
Użytkowników: 523.197
Klubów: 15.425
Stron oficjalnych: 826

Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl

Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.