Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
28 i 29 czerwca w Bielsku-Białej odbędą się Warsztaty Piłkarskie Feyenoordu Rotterdam dla trenerów. Jest to wyjątkowa okazja dla każdego szkoleniowca piłki nożnej na wzbogacenie swojej wiedzy i podniesienie kwalifikacji.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Fanów 2014. Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza piłkarska na sztucznej trawie organizowana na najwyższym poziomie, skierowana do amatorskich zespołów z całej Polski.

Już w czerwcu zorganizowana zostanie siódma edycja warsztatów piłkarskich Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Spotkania zaplanowano w Warszawie (09-10.06) oraz Katowicach (16-17.06). Miło jest nam zakomunikować, że Partnerem Premium przedsięwzięcia zostało Futbolowo.pl!

Gdyby istniała jednostka, określająca wzór na futbolową doskonałość w zakresie szybkości, idealną skalą odniesienia byłyby boiskowe zachowania Leo Messiego. Piłkarz reprezentacji Argentyny jest zawsze przynajmniej ułamek sekundy szybszy od rywali, co czyni go najlepszym zawodnikiem świata.

Czy piłka nożna może być emocjonująca również w formie gry planszowej? I to jak! Zaskakujące losowania, niespodziewane wyniki i wspólne spędzanie czasu podczas doskonałej zabawy z dziećmi lub w gronie przyjaciół - to główne atuty nowości na polskim rynku planszówek - "Mundialito". Takiej gry jeszcze nie było!

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12