spacer
 
Twój profil

Twój profil

 

zapomniałem hasła
zarejestruj się

Facebook

Zostań fanem!Z czuba.tv

Z czuba.tv

zczubatv

Aktualnośœci

Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

W ostatnim czasie przygotowaliśmy nowe funkcjonalności dla administratorów stron klubowych oraz dokonaliśmy drobnych poprawek systemu.

więcej »

W dniach 12 - 13.I.2009 na stronach portalu Futbolowo.pl wykonywane będą prace aktualizacyjne systemu serwisu. W związku z tym faktem, wystąpić mogą przerwy w dostępie do stron Klubowych. Z góry dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za problemy z tego wynikające.
więcej »

Futbolowo.pl otrzymało wyróżnienie w kategorii "Sport i Rekreacja" w konkursie Webstarfestival 2008, które jest przyznawane przez Akademię Internetu. Akademię tworzy 116 profesjonalistów z różnych dziedzin związanych z Internetem, którzy oceniają  strony www z punktu widzenia internautów.
więcej »

Jak już pewnie niektórzy zdążyli zauważyć wdrożyliśmy kilka nowości na stronach Futbolowo.pl. Na stronie głównej została wprowadzona klasyfikacja najczęściej oglądanych stron. Natomiast po zalogowaniu się do profilu na stronie głównej, pojawiła się nowa zakładka Ulubione Kluby.

więcej »

W dniu dzisiejszym została ponownie udostępniona możliwość zakładania nowych Stron Klubowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestrowania się na portalu Futbolowo.pl i zakładania stron dla swoich klubów.
więcej »

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Statystyki

Statystyki

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0


WSZYSTKICH:
Użytkowników: 529.288
Klubów: 15.352
Stron oficjalnych: 804

Reklama

Reklama

Bumed

posadzki przemysłowe
Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl


Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.