Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

W ostatnim czasie przygotowaliśmy nowe funkcjonalności dla administratorów stron klubowych oraz dokonaliśmy drobnych poprawek systemu.

W dniach 12 - 13.I.2009 na stronach portalu Futbolowo.pl wykonywane będą prace aktualizacyjne systemu serwisu. W związku z tym faktem, wystąpić mogą przerwy w dostępie do stron Klubowych. Z góry dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za problemy z tego wynikające.

Futbolowo.pl otrzymało wyróżnienie w kategorii "Sport i Rekreacja" w konkursie Webstarfestival 2008, które jest przyznawane przez Akademię Internetu. Akademię tworzy 116 profesjonalistów z różnych dziedzin związanych z Internetem, którzy oceniają  strony www z punktu widzenia internautów.

Jak już pewnie niektórzy zdążyli zauważyć wdrożyliśmy kilka nowości na stronach Futbolowo.pl. Na stronie głównej została wprowadzona klasyfikacja najczęściej oglądanych stron. Natomiast po zalogowaniu się do profilu na stronie głównej, pojawiła się nowa zakładka Ulubione Kluby.

W dniu dzisiejszym została ponownie udostępniona możliwość zakładania nowych Stron Klubowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestrowania się na portalu Futbolowo.pl i zakładania stron dla swoich klubów.

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12