Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
W związku z przenoszeniem portalu na nowy serwer w dniu jutrzejszym tj. wtorek 29.IV. serwis będzie nieaktywny.

Z racji tego, że zainteresowanie portalem Futbolowo.pl stale rośnie, konieczne są przenosiny na nowy serwer. Przenosiny rozpoczną się dzisiaj w godzinach wieczornych.

22-04-2008

WAŻNE OGŁOSZENIE!

W dniu dzisiejszym tj. 22.04.2008 z przyczyn technicznych zostaliśmy zmuszeni do wyłączenia modułu - shoutbox'a (mini-czatu) na stronach.

Po raz pierwszy została wybrana strona miesiąca. Wyróżniony serwis to Nieoficjalna strona klubu LKS Czaniec. Strona lksczaniec.futbolowo.pl jest jedną z pierwszych utworzonych w naszym serwisie i od początku cechowała się wielką dbałością zarówno o poprawność merytoryczno - tekstową, jak i wysoką estetyką wizualną - przez m.in. wykonanie własnego indywidualnego topu strony.

Minęły już dwa miesiące odkąd wystartował portal Futbolowo.pl. Gdy 4 lutego udostępnialiśmy publiczną wersję portalu nie spodziewaliśmy się, że Futbolowo, tak szybko zdobędzie, taką popularność.

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12