Dwa miesiące Futbolowo.pl

data dodania: 08.04.2008

Minęły już dwa miesiące odkąd wystartował portal Futbolowo.pl. Gdy 4 lutego udostępnialiśmy publiczną wersję portalu nie spodziewaliśmy się, że Futbolowo, tak szybko zdobędzie, taką popularność.

W ciągu dwóch miesięcy zanotowaliśmy ponad 0,5 miliona odsłon, naszą stronę odwiedziło ponad 50 tysięcy unikalnych Użytkowników, a ponad tysiąc zarejestrowanych Użytkowników prowadzi ok. 200 Stron Klubowych.

Dzięki aktywności i pomysłowości Użytkowników portal Futbolowo.pl jest ciągle wzbogacany o nowe funkcjonalności. Wdrożyliśmy między innymi moduł ankiet, wyświetlanie czasu pozostałego do następnego meczu, moduł shoutboxa. Prace nad kolejnymi modułami nadal trwają (zobacz nad czym obecnie pracujemy - tutaj).

Do dyspozycji Administratorów Stron Klubowych jest obecnie 13 unikalnych szablonów graficznych, których liczba stale rośnie. Aby bardziej zindywidualizować Strony Klubowe każdy Użytkownik może zmienić top strony.