o futbolowo.pl

Portal Futbolowo.pl to miejsce stworzone dla kibiców piłkarskich, piłkarzy oraz osób związanych z klubami piłki nożnej w Polsce. W szczególności dotyczy to klubów amatorskich, opierających swą działalność na bezinteresownej współpracy osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu.

Futbolowo.pl oferuje wszystkim swoim zarejestrowanym użytkownikom możliwość darmowego utworzenia oraz prowadzenia strony internetowej klubu piłkarskiego. Portal umożliwia prezentację podstawowych informacji o klubie, takich jak: historia klubu, zawodnicy (kadra), bieżący terminarz rozgrywek, tabela ligowa, a także galeria zdjęć np. ze spotkań. Automatycznie generowane statystyki spotkań, zawodników oraz wiele innych dodatkowych funkcji systemu pozwala na atrakcyjne przedstawienie rozgrywek naszego klubu.

Portal Futbolowo.pl jest też doskonałym miejscem do wymiany zdań, dyskusji na temat wydarzeń związanych z klubami, dzięki możliwości komentowania aktualności z życia klubu, oraz wszystkich pozostałych informacji wprowadzanych przez użytkowników.

Jeżeli Twój klub piłkarski nie ma jeszcze strony - skorzystaj z Futbolowo.pl

Zapraszamy również do naszego sklepu piłkarskiego, gdzie możesz zakupić sprzęt piłkarski najlepszych firm.

Futbolowo.pl - Dołącz do Nas!