Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
15 lutego na obiektach AWF we Wrocławiu odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna dla trenerów i instruktorów piłkarskich oraz nauczycieli WF. Prelegenci z najlepszych akademii piłkarskich w Europie, m.in. Davide Corti z AC Milan i Paul van Zwam z Feyenoordu Rotterdam, oraz trener reprezentacji Polski U15 Bartłomiej Zalewski, powiedzą jak uczyć inteligencji w grze już od najmłodszych lat, w momencie, gdy dokonuje się piłkarski rozwój człowieka.

Zawodowi piłkarze potwierdzają: 80% sukcesu w piłce nożnej to głowa. Teraz dzięki platformie "Trener mentalny online" również i Ty możesz codziennie pracować nad swoim sposobem myślenia. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy takie miejsce! Materiały zawarte w "Trenerze mentalnym online" mają na celu rozwijać Twoją jakość i skuteczność gry. Ilu piłkarzy tyle potrzeb dlatego tematykę dobieraliśmy w taki sposób aby dotyczyły różnych sytuacji, z którymi Ty jako piłkarz się spotykasz.

Konkurs na najładniejsze szablony stron klubowych w Futbolowo.pl został zakończony. Zobacz zwycięskie strony na naszym blogu pod adresem blog.futbolowo.pl.

Zapraszamy do udziału w Halowym Pucharze Fanów 2010. Turniej odbywać się w okresie zimowym - start 7 luty - na nowoczesnej hali sportowej w Warszawie. Do rozgrywek mogą zgłaszać się drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, zakłady pracy, stowarzyszenia sportowe, zespoły podwórkowe.

Futbolowo.pl zdobyło tytuł najlepszej strony internetowej roku 2009 w konkursie WebStarfestival
w kategorii sport i rekreacja.
Jury konkursu, złożone z 50 osób profesjonalnie zajmujących się internetem, doceniło stronę za
innowacyjny pomysł, funkcjonalność oraz pozytywny wpływ jaki Futbolowo.pl ma na Piłkę Nożną
w Polsce.

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12