Konferencja dla trenerów we Wrocławiu

data dodania: 07.01.2014

15 lutego na obiektach AWF we Wrocławiu odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna dla trenerów i instruktorów piłkarskich oraz nauczycieli WF. Prelegenci z najlepszych akademii piłkarskich w Europie, m.in. Davide Corti z AC Milan i Paul van Zwam z Feyenoordu Rotterdam, oraz trener reprezentacji Polski U15 Bartłomiej Zalewski, powiedzą jak uczyć inteligencji w grze już od najmłodszych lat, w momencie, gdy dokonuje się piłkarski rozwój człowieka.

Trenerzy prowadzący konferencję posiadają bogate doświadczenie, van Zwam pracował m.in. w Chelsea Londyn i PSV Eindhoven, a akademia Feyenoordu Rotterdam, w której pracuje obecnie, po raz czwarty z rzędu otrzymała nagrodę Rinusa Michelsa dla najlepszego ośrodka tego typu w Holandii.

W programie wrocławskiej Konferencji, oprócz wykładów, są przewidziane także pokazy praktyczne, oraz panel dyskusyjny. Wartość merytoryczną Konferencji docenił Polski Związek Piłki Nożnej, który objął to wydarzenie patronatem honorowym.

Pełny temat Konferencji to: Inteligentna gra ? myślenie na boisku i poza nim w piłkarskim rozwoju dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje dotyczącą Konferencji, oraz zasady rejestracji można znaleźć na stronie www.szkoleniapilkarskie.pl