spacer
 
Twój profil

Twój profil

 

zapomniałem hasła
zarejestruj się

Facebook

Zostań fanem!Z czuba.tv

Z czuba.tv

zczubatv

Aktualnośœci

Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

W niedzielę (21.09) odbył się I Turniej Futbolowo Cup organizowany przez Andrychowską Szkółkę Piłkarską Halny Andrychów i portal Futbolowo.pl. W turnieju wystąpiło 8 drużyn, z zawodnikami rocznika 1998 i młodszymi. Ostatecznie Futbolowo Cup wygrała drużyna Rekordu Bielsko-Biała.

więcej »

W ostatnim czasie nasiliły się problemy z dostępem od Stron Klubowych i administracyjnych z powodu wyświetlającego się komunikatu „Niewłaściwe dane dostępowe do bazy danych!”. Problem ten jest dla nas znany i pracujemy nad pilnym jego rozwiązaniem.

więcej »

W dniu dzisiejszym, z niezależnych od nas powodów, strony Futbolowo.pl nie były dostępne przez kilka godzin. Za zaistniałe braki w dostępie do usług przepraszamy. Postaramy się podjąć działania, aby takie sytuacje nie zdarzały się w przyszłości.

więcej »

Dzisiaj został wdrożony moduł "Oceny zawodników". Pozwala on zarejestrowanym Użytkownikom dokonywania oceny występów zawodników (w skali od 1 do 10) w poszczególnych spotkaniach.


więcej »

W związku z coraz większą liczbą Użytkowników i Stron Klubowych Futbolowo.pl konieczne jest przeniesienie portalu na większe serwery. W związku z tym, w najbliższym tygodniu mogą wystąpić czasowe przerwy w dostępie do stron Futbolowo.pl.


więcej »

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Statystyki

Statystyki

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0


WSZYSTKICH:
Użytkowników: 529.288
Klubów: 15.352
Stron oficjalnych: 804

Reklama

Reklama

Bumed

posadzki przemysłowe
Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl


Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.