Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

W niedzielę (21.09) odbył się I Turniej Futbolowo Cup organizowany przez Andrychowską Szkółkę Piłkarską Halny Andrychów i portal Futbolowo.pl. W turnieju wystąpiło 8 drużyn, z zawodnikami rocznika 1998 i młodszymi. Ostatecznie Futbolowo Cup wygrała drużyna Rekordu Bielsko-Biała.

W ostatnim czasie nasiliły się problemy z dostępem od Stron Klubowych i administracyjnych z powodu wyświetlającego się komunikatu „Niewłaściwe dane dostępowe do bazy danych!”. Problem ten jest dla nas znany i pracujemy nad pilnym jego rozwiązaniem.

W dniu dzisiejszym, z niezależnych od nas powodów, strony Futbolowo.pl nie były dostępne przez kilka godzin. Za zaistniałe braki w dostępie do usług przepraszamy. Postaramy się podjąć działania, aby takie sytuacje nie zdarzały się w przyszłości.

Dzisiaj został wdrożony moduł "Oceny zawodników". Pozwala on zarejestrowanym Użytkownikom dokonywania oceny występów zawodników (w skali od 1 do 10) w poszczególnych spotkaniach.

W związku z coraz większą liczbą Użytkowników i Stron Klubowych Futbolowo.pl konieczne jest przeniesienie portalu na większe serwery. W związku z tym, w najbliższym tygodniu mogą wystąpić czasowe przerwy w dostępie do stron Futbolowo.pl.

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12