Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Futbolowo.pl walczy o tytuł najlepszej polskiej strony internetowej 2009 roku w kategorii Sport i
Rekreacja. O zwycięstwie decydują internauci. Smsowe głosowanie trwa od 3 do 16 listopada.

30 października ma swoją premierę nowy manager piłkarski ze stajni EA - FIFA MANAGER 10. Czym wyróżniać będzie się nowa część jednego z najpopularniejszych komputerowych  menedżerów? Twórcy gry, niemieckie Studio Bright Future, podkreślają, że wzięli sobie do serca wszystkie uwagi od fanów serii i wprowadzili ponad 400 poprawek sugerowanych przez graczy.

Po bojkocie meczu ze Słowacją w el. MŚ kibice piszą list do najwyższych władz futbolu - FIFA i UEFA. Zbieranie podpisów zaczęło się niedawno, a jest ich już ponad 90 000 i wciąż przybywa w piorunującym tempie.

25 nagród na całym świecie i miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony serii.

Najnowsza 10 wersja gry FIFA wchodzi do sklepów 2 października.  Już dziś możesz ją wygrać w naszym konkursie "Zagraj o FIFA 10". Pełne sportowych emocji, jeszcze gorące gry czekają na najlepszych zawodników naszej wirtualnej ligi -  Futboliki.

Dowiedz się wiecej o konkursie i Futbolikach

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12