Nowy FIFA Manager od dziś!

data dodania: 30.10.2009

30 października ma swoją premierę nowy manager piłkarski ze stajni EA - FIFA MANAGER 10. Czym wyróżniać będzie się nowa część jednego z najpopularniejszych komputerowych  menedżerów? Twórcy gry, niemieckie Studio Bright Future, podkreślają, że wzięli sobie do serca wszystkie uwagi od fanów serii i wprowadzili ponad 400 poprawek sugerowanych przez graczy.
Gracz będzie mógł teraz m.in. stworzyć własny klub, zostać selekcjonerem reprezentacji, a nawet namówić do gry w danej reprezentacji piłkarza z dwoma obywatelstwami. Przede wszystkim jednak FIFA Manager 10 daje możliwość grania on-line. Producenci przygotowali uproszczony model rozgrywki – rozegranie jednego sezonu z przyjacielem to mniej więcej jeden długi, letni wieczór.Tradycyjnie będziemy mieć wpływ na niemal wszystko w naszej drużynie. Od taktyki, przez transfery i ustawienie po rozbudowę stadionu. Ba, będziemy nawet decydować... jakim samochodem będziemy jeździć na treningi!

Małą rewolucję przeszło też pokazywanie spotkań. Mecz przypomina niemal prawdziwą transmisję telewizyjną. Gracz-menedżer ma niemal nieograniczony wpływ na postawę swoich piłkarzy. Wystarczy kliknąć na naszego Messiego czy Ibrahimovića w trakcie spotkania i wyznaczyć mu zadania.

Link do wersji demo: http://polska.ea.com/games/17358,pcdvd/Downloads/