spacer
 
Twój profil

Twój profil

 

zapomniałem hasła
zarejestruj się

Facebook

Zostań fanem!Z czuba.tv

Z czuba.tv

zczubatv

Aktualnośœci

Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
28 i 29 czerwca w Bielsku-Białej odbędą się Warsztaty Piłkarskie Feyenoordu Rotterdam dla trenerów. Jest to wyjątkowa okazja dla każdego szkoleniowca piłki nożnej na wzbogacenie swojej wiedzy i podniesienie kwalifikacji.
więcej »

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Fanów 2014. Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza piłkarska na sztucznej trawie organizowana na najwyższym poziomie, skierowana do amatorskich zespołów z całej Polski.
więcej »

Już w czerwcu zorganizowana zostanie siódma edycja warsztatów piłkarskich Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Spotkania zaplanowano w Warszawie (09-10.06) oraz Katowicach (16-17.06). Miło jest nam zakomunikować, że Partnerem Premium przedsięwzięcia zostało Futbolowo.pl!
więcej »

Gdyby istniała jednostka, określająca wzór na futbolową doskonałość w zakresie szybkości, idealną skalą odniesienia byłyby boiskowe zachowania Leo Messiego. Piłkarz reprezentacji Argentyny jest zawsze przynajmniej ułamek sekundy szybszy od rywali, co czyni go najlepszym zawodnikiem świata.
więcej »

Czy piłka nożna może być emocjonująca również w formie gry planszowej? I to jak! Zaskakujące losowania, niespodziewane wyniki i wspólne spędzanie czasu podczas doskonałej zabawy z dziećmi lub w gronie przyjaciół - to główne atuty nowości na polskim rynku planszówek - "Mundialito". Takiej gry jeszcze nie było!
więcej »

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Statystyki

Statystyki

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0


WSZYSTKICH:
Użytkowników: 529.288
Klubów: 15.352
Stron oficjalnych: 804

Reklama

Reklama

Bumed

posadzki przemysłowe
Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl


Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.