spacer
 
Twój profil

Twój profil

 

zapomniałem hasła
zarejestruj się

Facebook

Zostań fanem!Z czuba.tv

Z czuba.tv

zczubatv

WARSZTATY FEYENOORDU ROTTERDAM - TERAZ W POLSCE!

WARSZTATY FEYENOORDU ROTTERDAM - TERAZ W POLSCE!

« wróć

data dodania: 16.06.2014


28 i 29 czerwca w Bielsku-Białej odbędą się Warsztaty Piłkarskie Feyenoordu Rotterdam dla trenerów. Jest to wyjątkowa okazja dla każdego szkoleniowca piłki nożnej na wzbogacenie swojej wiedzy i podniesienie kwalifikacji.

Warto poznać filozofię treningu Akademii Feyenoordu Rotterdam, która nieprzerwanie od pięciu lat zdobywa nagrodę Rinusa Michelsa - dla najlepszego piłkarskiego ośrodka szkolenia dzieci i młodzieży w Holandii. Wychowankiem tej Akademii jest m.in. gwiazda holenderskiej piłki Robin van Persie, a ogólnie aż 12 piłkarzy z szerokiej kadry Holandii na mundial w Brazylii jest wychowankami Akademii Feyenoordu Rotterdam!


Dwa dni warsztatów w Bielsku-Białej przepełnione interaktywnymi sesjami praktycznymi na boisku, z domieszką wykładów teoretycznych, poprowadzą trenerzy Feyenoordu Rotterdam: Jan Gosgens (trener Akademii rocznika U18) i Paul van Zwam (trener Akademii oraz asystent Ronalda Koemana w pierwszej drużynie).


Dla każdego uczestnika Warsztatów ? koszulka Feyenoordu oraz certyfikat uczestnictwa podpisany przez dyrektora sportowego klubu z Rotterdamu.


Szczegóły i zapisy na stronie: www.szkoleniapilkarskie.pl

Statystyki

Statystyki

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0


WSZYSTKICH:
Użytkowników: 529.288
Klubów: 15.352
Stron oficjalnych: 804

Reklama

Reklama

Bumed

posadzki przemysłowe
Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl


Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.