ZGŁOŚ DRUŻYNĘ DO PUCHARU FANÓW 2014

data dodania: 03.06.2014

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Fanów 2014. Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza piłkarska na sztucznej trawie organizowana na najwyższym poziomie, skierowana do amatorskich zespołów z całej Polski.

Rozgrywki odbędą się w weekend 28-29 czerwca na nowo powstałym obiekcie sportowym mieszczącym się w szkole im. Michała Konarskiego w Warszawie - ul. Okopowa 55a. W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, studenckie, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe, klubowe.

Inauguracja zawodów odbędzie się w weekend 28\29 czerwca 2014

• Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny to aż 2500 PLN
  • Wpisowe to tylko 599 PLN - wystawiamy fakturę VAT
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 22 czerwca - ilość drużyn ograniczona, kto pierwszy ten lepszy
  • Drużyna gra 4 mecze w grupie 2x10 minut

Gotowi przyjąć wyzwanie i wziąć udział w największym turnieju amatorskim w Polsce? Jeżeli tak to zgłoś drużynę do Pucharu Fanów 2014 i przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny! Organizatorzy zapewniają dużo gry, miła atmosferę, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim sporo emocji dla każdego.

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce, zgłoś drużynę, zostań "czarnym koniem" rozgrywek i już w debiucie sięgnij po Puchar Fanów.

Jeżeli masz jakieś pytania, dzwoń numer 609-021-030 lub 537-072-093 albo napisz na adres kontakt@ligafanow.pl lub ligafanow@gmail.com

Zobacz szczegółową ofertę  turnieju na oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl