Warsztaty piłkarskie - Piłka nożna - poznaj ją od nowa

data dodania: 11.05.2014

Już w czerwcu zorganizowana zostanie siódma edycja warsztatów piłkarskich Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Spotkania zaplanowano w Warszawie (09-10.06) oraz Katowicach (16-17.06). Miło jest nam zakomunikować, że Partnerem Premium przedsięwzięcia zostało Futbolowo.pl!

Warsztaty przeznaczone są dla trenerów, analityków taktycznych, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy, studentów, a także wszystkich osób, chcących poszerzyć swoje futbolowe horyzonty.

Tradycyjnie motywem przewodnim warsztatów będzie prezentacja filozofii piłkarskiej trenera Gabora, całkowicie odmienna od powszechnych zapatrywań. Niestandardowe podejście do futbolu jest punktem wyjścia do omawiania najważniejszych aspektów piłki nożnej. Mowa o strategii, taktyce, organizacji gry, jak również tematach pochodnych - analizie gry drużyny, interpretacji boiskowych wydarzeń i wzajemnych zależności pojedynczych sytuacji.

Przesłanie warsztatów bazuje na uwypukleniu niewłaściwego postrzegania piłki nożnej, hołdowania ogólnikom i kierowania się potwornymi stereotypami, które to składowe budują nieprawidłową świadomość piłkarską. W trakcie szkolenia istnieje szansa, by porównać własne spojrzenie z wizją proponowaną przez prowadzącego.

Warsztaty skłaniają uczestników do fundamentalnych przemyśleń, pozwalających spojrzeć na piłkę nożną w sposób absolutnie fachowy. Dużym atutem szkoleń są kameralne grupy, umożliwiające interakcję z prelegentem. Siódma edycja odbędzie się według nieco zmienionej formuły ? ta sama wysoka jakość merytoryczna, ale wzbogacona o jeszcze więcej ćwiczeń warsztatowych.

Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę dla osób korzystających z serwisów Futbolowo.pl - zarówno zarejestrowanych Użytkowników, jak i Czytelników. Zgłoszenie poparte dopiskiem "futbolowo.pl" uprawnia do skorzystania z rabatu w wysokości 10%. Po udostępnieniu informacji o warsztatach na prowadzonej przez siebie stronie, zniżka wyniesie aż 15% - wystarczy podać nazwę witryny, która opublikowała wiadomość.

Istnieją dwie opcje uczestnictwa - dwudniowa (pierwszy i drugi stopień) lub udział w jednym dniu warsztatowym. Drugi stopień można uzupełnić przy okazji kolejnej odsłony.

Warto pamiętać - liczba miejsc jest ograniczona.

Poniżej znajdują się wszelkie potrzebne szczegóły - w tym program warsztatów.

Warszawa (09-10.06)

Katowice (16-17.06)