spacer
 
Twój profil

Twój profil

 

zapomniałem hasła
zarejestruj się

Facebook

Zostań fanem!Z czuba.tv

Z czuba.tv

zczubatv

Aktualnośœci

Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Buty, które są "drugą skórą" twojej stopy, zapewnią techniczną doskonałość gry w piłkę. Adidas wprowadza rewolucyjne rozwiązanie, redukując do minimum grubość buta. Futbolowo.pl, jako jeden z pierwszych serwisów w Polsce prezentuje cechy butów, które będą miały wpływ na wyniki meczów podczas UEFA Champions League 2009/2010.

więcej »

20-08-2009

FIFA10 nachodzi!

Czas rozpocząć kolejny sezon w najlepszym wirtualnym wydaniu! Miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony kultowej serii. EA SPORTS™ udało się stworzyć godnego następcę.
więcej »

Informujemy, że dnia 28.08.2009r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod nazwą „Wielkopolskie Forum Klubów Sportowych”.

więcej »

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś udostępniamy nowe moduły i funkcjonalności portalu dla administratorów stron klubowych. Dodajemy m.in. możliwość dodania odtwarzacza muzyki oraz zegara na stronie klubowej, kalendarium oraz opcję pełnej archiwizacji sezonu. Dzisiejsze nowości to jeszcze nie koniec - w najbliższym czasie planujemy uruchomić moduł relacji Live.
więcej »

Dziś rusza nowa odsłona Ligi Typerów. Wraz z firmą Unibet, będziemy bawili się typowanie wyników aż do 13 grudnia. Co dwa tygodnie, dwudziestu najlepszych typerów otrzyma 100 zł doładowania konta w Unibet, a 13 grudnia na zakończenie konkursu przewidziany jest dwuosobowy wyjazd do Hiszpanii na mecz zespołu Valencia C.F. W ramach wyjazdu zwycięzca otrzymuje dwa bilety VIP na mecz w rundzie wiosennej, dwie noce w hotelu oraz 500 EUR na koszty podróży. Pierwsze mecze do typowania już w piątek - zapraszamy do zabawy!
więcej »

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Statystyki

Statystyki

DZISIAJ DOŁĄCZYŁO:
Użytkowników: 0
Klubów: 0


WSZYSTKICH:
Użytkowników: 529.288
Klubów: 15.352
Stron oficjalnych: 804

Reklama

Reklama

Bumed

posadzki przemysłowe
Copyright © Futbolowo.pl 2008-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

kontakt@futbolowo.pl


Reklama    |    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu portalu Futbolowo.pl.