Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Buty, które są "drugą skórą" twojej stopy, zapewnią techniczną doskonałość gry w piłkę. Adidas wprowadza rewolucyjne rozwiązanie, redukując do minimum grubość buta. Futbolowo.pl, jako jeden z pierwszych serwisów w Polsce prezentuje cechy butów, które będą miały wpływ na wyniki meczów podczas UEFA Champions League 2009/2010.

20-08-2009

FIFA10 nachodzi!

Czas rozpocząć kolejny sezon w najlepszym wirtualnym wydaniu! Miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony kultowej serii. EA SPORTS™ udało się stworzyć godnego następcę.

Informujemy, że dnia 28.08.2009r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod nazwą „Wielkopolskie Forum Klubów Sportowych”.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś udostępniamy nowe moduły i funkcjonalności portalu dla administratorów stron klubowych. Dodajemy m.in. możliwość dodania odtwarzacza muzyki oraz zegara na stronie klubowej, kalendarium oraz opcję pełnej archiwizacji sezonu. Dzisiejsze nowości to jeszcze nie koniec - w najbliższym czasie planujemy uruchomić moduł relacji Live.

Dziś rusza nowa odsłona Ligi Typerów. Wraz z firmą Unibet, będziemy bawili się typowanie wyników aż do 13 grudnia. Co dwa tygodnie, dwudziestu najlepszych typerów otrzyma 100 zł doładowania konta w Unibet, a 13 grudnia na zakończenie konkursu przewidziany jest dwuosobowy wyjazd do Hiszpanii na mecz zespołu Valencia C.F. W ramach wyjazdu zwycięzca otrzymuje dwa bilety VIP na mecz w rundzie wiosennej, dwie noce w hotelu oraz 500 EUR na koszty podróży. Pierwsze mecze do typowania już w piątek - zapraszamy do zabawy!

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12