Futbolowo.pl partnerem „I Wielkopolskiego Forum Klubów Sportowych”

data dodania: 19.08.2009

Informujemy, że dnia 28.08.2009r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod nazwą „Wielkopolskie Forum Klubów Sportowych”.

Organizatorami Forum są: agencja konsultingu sportowego „Sportwise”, Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych „Czarnota&Gniatkowski” oraz Adam Supranowicz – menedżer sportu. Honorowy Patronat nad Forum objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak, Prezydent Miasta Poznania Pan Ryszard Grobelny oraz Rektor Akademii Wychowania Fizycznego Pan Prof. Jerzy Smorawiński.
Forum poświęcone będzie aktualnym problemom lokalnych klubów sportowych na terenie Wielkopolski, a także możliwościom i perspektywom rozwoju, które stoją przed nimi.
W odpowiedzi na trudną sytuację gospodarczą i ekonomiczną poruszane tematy dotyczyć będą nie tylko działań marketingowych, ale również finansów w klubie i kwestii prawnych.
Udział w Forum jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: www.wfks.pl.  W związku jednak z faktem, że Forum adresowane jest do działaczy klubów z terenu Wielkopolski, a ilość miejsc jest ograniczona, organizatorzy zastrzegają, że pierwszeństwo udziału mieć będą właśnie osoby reprezentujące kluby z Wielkopolski. Organizatorzy nie wykluczają zorganizowania podobnych imprez oraz szkoleń w innych regionach kraju.
Więcej informacji na temat Forum można znaleźć na stronie www.wfks.pl. Wszelkie zapytania można kierować pod adres e-mail: wfks@sportwise.pl
Miło nam jest poinformować, że jednym z partnerów Forum jest Futbolowo.pl.