Aktualnośœci

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zakończył się pierwszy etap Ligi Typerów Football Manager organizowany przez CD Projekt i Futbolowo.pl. 20 najlepszych typerów zostanie nagrodzonych grami i gadżetami. Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy, że gra nadal się toczy i do wygrania pozostało sporo nagród.

Wczoraj do grona Użytkowników dołączyła 100-tysięczna osoba.  Jest to dla nas niebywały sukces. Odkąd w lutym 2008 roku zarejestrowała się pierwsza osoba, nie sądziliśmy, że portal Futbolowo.pl będzie cieszył się takim zainteresowaniem.  Obecnie strony Futbolowo.pl, są oglądane przez ponad 500 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, którzy generują blisko 15 milionów odsłon.

O godzinie 15:30 wszystkie funkcjonalności portalu Futbolowo.pl zostały odblokowane. Dostęp do wszystkich Stron Klubowych oraz Panelu Zarządzania jest już możliwy. Dopięcie dodatkowego serwera powinno rozwiązać problem z przeciążeniem serwisu. Przepraszamy za niedogodności.

W ostatnie weekendy w godzinach wieczornych mogli Państwo zauważyć problemy z wejściem na strony klubowe. Problemy wynikają z ciągle wzrastającego obciążenia serwerów, na których postawiony jest portal Futbolowo.pl.  Podjęliśmy kroki w celu przeciwdziałania tym problemom. W nadchodzący weekend Futbolowo.pl powinno już funkcjonować bez żadnych przerw.

04-03-2009

Futbolowo Cup 2009

Andrychowska Szkółka Piłkarska Halny Andrychów oraz portal Futbolowo.pl, już po raz drugi organizują turniej piłkarski dla młodych zawodników. Tym razem odbędzie się cykl zawodów pod wspólną nazwą Futbolowo Cup 2009.

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12