100 000 Użytkownik Futbolowo.pl

data dodania: 05.05.2009

Wczoraj do grona Użytkowników dołączyła 100-tysięczna osoba.  Jest to dla nas niebywały sukces. Odkąd w lutym 2008 roku zarejestrowała się pierwsza osoba, nie sądziliśmy, że portal Futbolowo.pl będzie cieszył się takim zainteresowaniem.  Obecnie strony Futbolowo.pl, są oglądane przez ponad 500 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, którzy generują blisko 15 milionów odsłon.
Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim osobom, które się zarejestrowały oraz osobom, które regularnie odwiedzają strony klubowe swoich ulubionych klubów.
Osiągnięty wynik motywuje nas do dalszej wytężonej pracy. Dzisiaj zostało uruchomione oficjalne forum futbolowo.pl, dostępne pod tym adresem.