Futbolowo Cup 2009

data dodania: 04.03.2009

Andrychowska Szkółka Piłkarska Halny Andrychów oraz portal Futbolowo.pl, już po raz drugi organizują turniej piłkarski dla młodych zawodników. Tym razem odbędzie się cykl zawodów pod wspólną nazwą Futbolowo Cup 2009.
Już w najbliższą sobotę (7 marca 2009 roku) na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Andrychowie odbędzie się turniej dla zawodników rocznika 1999 i młodszych. W zawodach wezmą udział następujące zespoły: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Piast Gliwice, Bronowianka Kraków, Hutnik Kraków, Karol Wadowice, Stanisław z Dankowa, Żaczek Katowice, Stadion Chorzów Śląski, MOSiR Wodzisław Śląski, Rekord Bielsko-Biała, Halny Andrychów.

W kolejnym tygodniu (14 marca 2009) odbędzie się turniej dla zawodników rocznika 1998. O puchar Futbolowo zmierzą się: Cracovia Kraków, PUKS Karol Wadowice, Piast Gliwice, Rekord Bielsko-Biała, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Sokół Starachowice, Wieczysta Kraków, Stadion Śląski Chorzów, Hutnik Kraków, GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec.

21 marca na parkiet hali Gimnazjum nr 1 wybiegną najstarsi piłkarze rocznika 1997. W turnieju spotkają się zespoły: PUKS Karol Wadowice, Rekord Bielsko-Biała, Grom Tychy, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Cracovia Kraków, Halny Andrychów oraz Kadra Małopolski Zachodniej.

Podsumowując w zawodach weźmie udział 30 zespołów i ponad 240 młodych piłkarzy. Wszystkich zapraszamy na turniej i życzymy miłej zabawy.
Szczegółowe informacje o turnieju można znaleźć na stronie Andrychowskiej Szkółki Piłkarskiej.