Problem z niewłaściwymi danymi dostępowymi do bazy danych

data dodania: 15.09.2008

W ostatnim czasie nasiliły się problemy z dostępem od Stron Klubowych i administracyjnych z powodu wyświetlającego się komunikatu „Niewłaściwe dane dostępowe do bazy danych!”. Problem ten jest dla nas znany i pracujemy nad pilnym jego rozwiązaniem.

Problem wynika z bardzo dużej ilości odwiedzin i nasila się w okresie weekendowym. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo irytujące zarówno dla Administratorów jak i Użytkowników odwiedzających Strony, ale możecie nam wierzyć, że zespół Futbolowo.pl jest równie poddenerwowany tym faktem. Nasi specjaliści usilnie pracują nad eliminacją tego problemu i mamy nadzieję, że już w ciągu najbliższych dni uda nam się z nim uporać.

Dodatkowo chcemy zapewnić Administratorów, że mimo występowania problemu, dane są całkowicie bezpieczne i nie ma możliwości ich utraty.

Przepraszamy za problemy i prosimy wszystkich o jeszcze odrobinę cierpliwości. Trzymajcie za nas kciuki.