I Strona miesiąca wybrana!

data dodania: 18.04.2008

Po raz pierwszy została wybrana strona miesiąca. Wyróżniony serwis to Nieoficjalna strona klubu LKS Czaniec. Strona lksczaniec.futbolowo.pl jest jedną z pierwszych utworzonych w naszym serwisie i od początku cechowała się wielką dbałością zarówno o poprawność merytoryczno - tekstową, jak i wysoką estetyką wizualną - przez m.in. wykonanie własnego indywidualnego topu strony.
Czynnikami, które przesądziły o wyborze strony LKS Czaniec były przede wszystkim: umiejętne i właściwe wykorzystywanie modułów oferowanych przez portal Futbolowo.pl w zakresie prowadzonych stron; Starannie wprowadzanie treści, stała ich aktualizacja oraz wiele ciekawych rozwiązań - które zespół prowadzący - wstawiał na swoich stronach jako pierwszy ( np. wykorzystanie modułu YouTube ).
Ponadto redaktorzy prowadzący stronę - są aktywni we współtworzeniu nowych rozwiązań na serwisie Futbolowo.pl, m.in proponując nowe rozwiązania i funkcje do naszego serwisu.

Gratulujemy wyróżnienia - życząc jednocześnie dalszego rozwoju.

Gratulujemy również wszystkim serwisom, wyróżnianym dotychczas w stronach tygodnia. Życzymy wytrwałości w dalszym działaniu i udoskonalaniu swoich stron. Dzięki Wam utwierdzamy się w przekonaniu, że nasz serwis spełnia Wasze oczekiwania - i za to wielkie Dzięki!

Jednocześnie informujemy, że od maja - to nie redakcja serwisu - a użytkownicy Futbolowo.pl będą decydować o wyróżnianiu stron - zarówno tygodnia jak i miesiąca.

Zespół Futbolowo.pl