Nowości na Futbolowo.pl

data dodania: 03.11.2008

Jak już pewnie niektórzy zdążyli zauważyć wdrożyliśmy kilka nowości na stronach Futbolowo.pl. Na stronie głównej została wprowadzona klasyfikacja najczęściej oglądanych stron. Natomiast po zalogowaniu się do profilu na stronie głównej, pojawiła się nowa zakładka Ulubione Kluby.

Jeżeli chodzi o klasyfikację najczęściej oglądanych stron, to dodaliśmy dwie zakładki: Najczęściej oglądane – gdzie pojawiają się Strony Klubowe o największej ilości odwiedzin w ostatnich 7 dniach oraz Najpopularniejsze, gdzie pojawiają Strony Klubowe, które mają najwięcej odwiedzin ogólnie.Dodatkowo na każdej Stronie Klubowej, która ma wdrożony moduł Statystyk, można sprawdzić średnią ilość odwiedzin danej Strony.

W zakładce Ulubione Kluby, która jest dostępna w Twoim Profilu po zalogowaniu na stronie głównej Futbolowo.pl, można wybrać do pięciu ulubionych klubów z naszego portalu. Jest możliwość również wyboru powiązania z danym klubem (kibic, piłkarz, działacz, sztab szkoleniowy). Gorąco zachęcamy do wybierania swoich ulubionych klubów, gdyż w najbliższym czasie zostanie przygotowana statystyka, w której będzie można sprawdzić, który klub ma najwięcej sympatyków na Futbolowo.pl. Dodatkowo w kolumnie po lewej stronie wyświetlają się skróty ostatnich wiadomości z tych klubów.