Nowe funkcjonalnosci

data dodania: 27.02.2009

W ostatnim czasie przygotowaliśmy nowe funkcjonalności dla administratorów stron klubowych oraz dokonaliśmy drobnych poprawek systemu.

Nowe opcje to:
- newsman - w zakładce Ustawienia jest możliwość dodania dodatkowej osoby, która uzyskuje dostęp do działu Aktualności;
- widgety sport.pl i zczuba.tv - w zakładce Struktura serwisu jest możliwość umieszczenia na stronie klubowej widgetów z informacjami ze stron sport.pl i zczuba.tv; zachęcamy do korzystania z tej funkcjonalności, która może wzbogacić Wasze strony;
- adresy IP przy komentarzach - w zakładce Ustawienia została dodana możliwość zapisywania adresów IP Użytkowników, adresy IP są do podejrzenia w Panelu Zarządzania Stroną, w liście komentarzy;
- blokowanie możliwości wybranego newsa - przy dodawaniu nowego newsa, jest możliwość odznaczenia checkboxa komentowanie;

W trakcie prac związanych z w/w aktualizacjami pojawiły się pewne problemy na Waszych stronach klubowych. Problemy te nie powinny już występować. Staramy się minimalizować występowanie błędów, ale w życiu niestety tak bywa, że nie popełnia ich ten, kto nic nie robi. Dziękujemy wszystkim Użytkownikom, którzy informowali nas o występujących problemach. Niestety nie jesteśmy w stanie każdemu odpisać na zgłoszenie.

W najbliższym czasie planujemy ostateczne przygotowanie szablonów, które są w realizacji.