Pierwszy miesiąc za nami!

data dodania: 03.03.2008

Od czasu gdy został uruchomiony serwis Futbolowo.pl – Piłkarskie Serwisy Internetowe minął już miesiąc. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa garść statystyk.
W serwisie jest obecnie zarejestrowanych ponad 80 Użytkowników, którzy prowadzą 14 Stron Klubowych. Trzy strony Klubowe osiągnęły status oficjalnych.

Jeżeli chodzi o statystyki oglądalności to strony Futbolowo.pl oraz strony klubowe doczekały się łącznie ponad 50 000 odsłon, co daje ok. 1000 unikalnych odwiedzin dziennie i każdego dnia liczba tych odwiedzin rośnie.

W ciągu ubiegłego miesiąca staraliśmy się wyeliminować drobne usterki z serwisu, jak również rozbudować jego obecne funkcje. Zwiększyliśmy limit dyskowy przeznaczony dla Strony Klubowej ze 100 do 200 MB, umożliwiliśmy wstawianie własnego topu to szablonu strony klubowej, uaktywniliśmy grupy tematyczne na Futbolowo.pl oraz w dalszym ciągu przygotowujemy nowe szablony.

W dniu wczorajszym została umożliwiona opcja współadministrowana stroną klubową. Aby umożliwić współadministrowanie, należy w Panelu Administracyjnym Strony Klubowej wejść w zakładkę „Ustawienia" i wprowadzić login Użytkownika, który ma uzyskać dostęp do Panelu Administracyjnego.

Na bieżąco dodajemy również nowe szablony - warto co pewien czas zaglądać do ustawień swojej strony klubowej. Być może nowy szablon będzie dla Twojej strony bardziej atrakcyjny.