Kolejne nowości

data dodania: 26.06.2008

Dodaliśmy całkiem nowy moduł - Liga typerów. Moduł ten pozwala Użytkownikom typować wyniki meczów najbliższej kolejki. Aby go zainstalować, należy dodać nową stronę w Edycji Stron i wybrać moduł systemowy - Liga Typerów. Dane do Ligi Typerów zczytywane są z Terminarza.

Dołożyliśmy kolejny szablon - "blue club". Obecnie do dyspozycji Administratorów jest 18 unikalnych szablonów. Cały czas pracujemy nad kolejnymi.

Wgraliśmy również kilka drobnych poprawek, m.in została dodana możliwość utworzenia ankiety, wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników oraz wprowadziliśmy możliwość zmiany daty dodania aktualności, co pozwala zmianę ich kolejności.

Czekamy na kolejne propozycje, na forum - Futbolowo.pl.