10 000 Użytkownik portalu Futbolowo.pl

data dodania: 06.08.2008

Miło nam poinformować, że dziś na portalu Futbolowo.pl zarejestrował się 10 000 Użytkownik. Jest to dla nas spory sukces zważywszy na fakt, że strony Futbolowo.pl są dostępne w sieci dopiero od ok. 6 miesięcy. Ilość zarejestrowanych stron klubowych zbliża się do 1 500.

Średnio strony portalu Futbolowo.pl odwiedza ponad 25 000 internautów dziennie. Generują oni ponad 100 000 odsłon każdego dnia.
Dziękujemy wszystkim, którzy przeglądają strony Futbolowo.pl i mamy nadzieję, że już niebawem mogli informować o pobiciu kolejnego rekordu. Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż cały czas pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, tak aby portal maksymalnie spełniał oczekiwania Użytkowników.