Ruszamy z nowym sezonem 2009/2010 w LIDZE FANÓW

data dodania: 23.07.2009

Serdecznie zapraszamy wszystkie nowe drużyny do udziału w rozgrywkach piłkarskich ligi szóstek - LIGI FANÓW. Start rozgrywek przewidujemy na 12-13 września.

Nasza oferta jest nieco bardziej bogatsza i atrakcyjniejsza niż w poprzednim sezonie przez co chcemy zachęcić stare jaki i nowe zespoły do udziału w naszej Lidze.

Koszt rudny : 1499 zł

W ramach rozgrywek gwarantujemy:
    * nowoczesne boiska ze sztuczną nawierzchnią, oświetleniem, blisko centrum Warszawy
    * mecze w weekendy ( sobota/niedziela ) w godzinach 9.00 - 18.00
    * czas gry 2x25 minut
    * zapewniamy 11 meczy w rundzie
    * dwa poziomy zaawansowania (1, 2 liga)
    * wodę dla każdej drużyny na wszystkie mecze w lidze
    * system gry dwu rundowy  - runda jesienna i wiosenna rewanżowa
    * obsługę sędziowską, obsługę techniczną i medyczną w trakcie spotkań serwis internetowy z wynikami, tabelami, galerią zdjęć, klasyfikacją indywidualną, Forum i Ligą Typerów ( obecnie strona internetowa w modernizacji )
    * nagrody na koniec sezonu ( pula 12.000 zł ) ufundowane przez organizatorów i sponsorów ( puchary, medale, statuetki, dyplomy, szaliki, odzież, sprzęt sportowy, wejściówki na Paintball )
    * nagradzamy nie tylko 3 najlepsze zespoły w lidze, ale równie wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach.

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko, adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres: kontakt_ligafanow@wp.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny :

RAFAŁ : 501600624
KACPER : 781323600

Wszelkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej www.ligafanow.pl

PS.

Koszt rundy może się zmniejszyć do kwoty 1400zł gdybyśmy jednak zdecydowali że rezygnujemy z drugiego sędziego i obniżyli kwotę na pule nagród o 1/3 całej wartości.