Futbolowo.pl - piłkarskie serwisy internetowe

data dodania: 01.02.2008

Pierwszy serwis, który daje możliwość utworzenia własnej strony klubowej został uruchomiony! Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami serwisu i dołączenia do nas!
Zachęcamy do zarejestrowania się w serwisie Futbolowo.pl, który daje unikalną okazję do kreacji i zarządzania stroną klubową Twojego zespołu. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom zarządzania i administracja stroną klubową zespołu nie pochłania dużo czasu, a równocześnie jest bardzo prosta. Spróbuj i przekonaj się sam!

Przez ostatni miesiąc intensywnie pracowaliśmy, abyśmy mogli początkiem lutego udostępnić publiczną wersję serwisu Futbolowo.pl. Dzięki poświęceniu całego zespołu w dniu dzisiejszym oficjalnie została uruchomiona wersja beta serwisu. Zdajemy sobie sprawę, że zapewne nie udało nam się wyeliminować wszystkich błędów, jednakże prace nad Futbolowo.pl nadal idą pełną parą. W razie dostrzeżenia usterek prosimy o kontakt pod adresem uwagi@futbolowo.pl